Wspieramy
Edukujemy
Pomagamy

STATUT FUNDACJI

Zobacz statut fundacji (pdf)

DOTACJA

PROSIMY O TWOJE WSPARCIE!
FUNDACJA KŰHN – LICZ LEPIEJ NIŻ DOBRZE
PNB PARIBAS BANK POLSKA S.A
NR KONTA: 72 1600 1462 1869 1962 0000 0001

DZIAŁANIA FUNDACJI

• Dbamy o edukację najmłodszych, pomagamy rozwijać skrzydła zdolnej młodzieży.
  • Wspieramy lokalne inicjatywy i kampanie społeczne.
  • Pomagamy osobom i rodzinom w trudnej sytuacji życiowej.

O FUNDACJI

FUNDACJA KŰHN – LICZ LEPIEJ NIŻ DOBRZE

powstała w sierpniu 2020 r. Organizacja została powołana do życia przez fundatora, którym jest
Kűhn Biuro Rachunkowe sp. z o.o.

Celem organizacji jest edukacja finansowa dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Fundacja realizuje swoje cele również wspierając inicjatywy o charakterze społecznym, realizuje zadania z zakresu nauki i edukacji, działa, na rzecz dzieci i młodzieży, wspomaga rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości oraz udziela się charytatywnie. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, działająca w oparciu o pozyskane środki oraz działania dobroczynne pracowników, podejmowane w ramach wolontariatu pracowniczego.

FUNDACJA, NAUKA, EDUKACJA

Przedszkolaki finansowe bystrzaki

Aktualnie fundacja jest na etapie pozyskiwania funduszy dla swojego pierwszego projektu: "Przedszkolaki finansowe bystrzaki".

Projekt ma na celu stworzenie 20 min. cyklu tematycznego dotyczącego finansów, pojęcia pieniądza, oszczędzania gdzie w połączeniu z nowoczesnymi metodami nauczania skutecznie, szybko, przyjemnie i łatwo można przekazać tematy, które wydają się być trudne dla maluchów. Dlatego niezbędny jest zakup narzędzia jakim jest interaktywny FLIPCHART. Sprzęt jest mobilny, co ułatwi przemieszczanie się go między grupami i placówkami.